Akce

Pozvání na bohoslužby s dětmi 11. 3. 2018

Rádi bychom obnovili tradici bohoslužeb s dětmi v pravidelných intervalech, přibližně jednou za dva měsíce. V takovou neděli děti zůstanou přítomné po celou dobu bohoslužeb, část kázání bude určena dětem, část dospělým. Dětské hlasy, třeba i plačící miminko, jsou pro sborové společenství životadárnou hudbou, nikoliv obtěžujícím hlukem. Zvlášť v takovou neděli se na ně budeme těšit. Po bohoslužbách si připravíme společné občerstvení formou švédského stolu z toho, co přineseme, a odpoledne navážeme vždy nějakým programem, vycházkou, kulturní akcí. Bude tak čas a příležitost se seznámit, popovídat si, uvidět se i v jiném prostředí než v kostele, a to jak pro děti, tak pro jejich rodiče nebo i prarodiče. Budeme rádi, když přivedete svoje děti, vnoučata, jiné příbuzné, nebojte se pozvat kamarády svých dětí nebo své kamarády s dětmi.
Jsme zcela otevřená společnost !

Příští taková neděle bude 11. března 2018 a povede ji farář Tomáš Trusina. Po společném občerstvení v kostele se s dětmi a jejich rodiči (prarodiči, jiným doprovodem) vypravíme do ZOO, kde nám Tomáš Kapic, který je v ZOO zaměstnán, ukáže i některá místa normálním návštěvníkům nepřístupná, můžeme se těšit například na krmení žiraf.

Tábory pro děti a mládež

Náš sbor pořádá tradičně tábory pro děti a mládež v posledních několika letech s pořád na konci srpna v Hradišti u Nasavrk.
Více informací o táborech se můžete dozvědět ZDE

tábor